Vážený návštevník. Prosím, zoberte na vedomie, že konkrétny obsah webovej stránky ktorej služby práve využívate, je momentálne v OBMEDZENOM režime, pravdepodobne z dôvodu servisných prác vykonávaných na serveri. Informácie na stránke môžu byť neúplné. Prosím, chvíľu počkajte, alebo skúste prezerať iné sekcie stránky.

Mladý dozorca sa pokúsil obesiť, neprežil

25.02.2017 Trnava

Bratislava 24. februára (Teraz.sk) - V Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Hrnčiarovciach nad Parnou si v utorok 21. februára siahol na život mladý príslušník. Chcel sa obesiť. Informuje o tom Pluska.sk.

"V ústave Hrnčiarovce nad Parnou sa pokúsil počas výkonu služby o samovraždu obesením 39-ročný príslušník, ktorý bol v služobnom pomere od roku 2011," uviedol pre portál hovorca Zboru väzenskej a justičnej stráže Adrián Baláž.

Muža sa pokúsili resuscitovať a oživiť privolaní záchranári. "Následne pacienta na umelej pľúcnej ventilácii transportovali do nemocnice v Trnave, kde ho odovzdali do starostlivosti lekárov," informoval v mene záchranárov Boris Chmel. Dozorca podľa medializovaných informácií nakoniec zraneniam podľahol.
 

Vyberte región