ZOH 2010: Súhrn finalových disciplín - piatok 19. februára

20.02.2010 %readCity%

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE Muži - super G (konečné poradie):\r\n1. Aksel Lund Svindal (Nór. ) 1:30,34 min
ZOH 2010: Súhrn finalových disciplín - piatok 19. februára
2. Bode Miller (USA) +0,28 s
3. Andrew Weibrecht (USA) +0,31
4. Werner Heel (Tal. ) +0,33
5. Erik Guay (Kan. ) +0,34
6. Christof Innerhofer (Tal. ) +0,39
7. Patrick Staudacher (Tal. ) +0,40
8. Carlo Janka (Švajč. ) +0,49
9. Tobias Grünenfelder (Švajč. ) +0,56
10. Didier Cuche (Švajč. ) +0,72
...
37. Jaroslav Babušiak (SR) +4,91.

BEH NA LYŽIACH
Ženy - skiatlon na 7,5+7,5 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom:
1. Marit Björgenová (Nór. ) 39:58,1 min
2. Anna Haagová (Švéd. ) +8,9 s
3. 3. Justyna Kowalczyková (Poľ. ) +9,3
4. Kristin Störmer Steirová (Nór. ) +9,4
5. Aino Kaisa Saarinenová (Fín. ) +42,5
6. Therese Johaugová (Nór. ) +51,9
7. Marianna Longová (Tal. ) +1:04,1 min
8. Charlotte Kallová (Švéd. ) +1:20,4
9. Arianna Follisová (Tal. ) +1:23,5
10. Sara Rennerová (Kan. ) +1:39,8.

SKELETON
Ženy - konečné poradie:
1. Amy Williamsová (V. Brit. ) 3:35,64 min (53,83+54,13+53,68+54,00)
2. Kerstin Szymkowiaková (Nem. ) 3:36,20
(54,15+54,11+53,91+54,03)
3. Anja Huberová (Nem. ) 3:36,36 (54,17+54,21+54,10+53,88)
4. Noelle Pikusová-Paceová (USA) 3:36,46 (54,30+54,21+53,88+54,07)
5. Mellisa Hollingsworthová (Kan. ) 3:36,60 (54,18+54,17+53,81+54,44)
6. Shelley Rudmanová (V. Brit. ) 3:36,69
(54,66+54,26+53,95+53,82)
7. Amy Goughová (Kan. ) 3:37,01 (54,14+54,78+53,92+54,17)
8. Marion Trottová (Nem. ) 3:37,11
(54,53+54,53+53,88+54,17)
9. Maya Pedersenová (Švajč. ) 3:37,51 (54,53+54,83+54,24+53,91)
10. Emma Lincolnová-Smithová (Austr. ) 3:37,63
(54,28+54,41+54,54+54,40)

Muži - konečné poradie:
1. Jon Montgomery (Kan. ) 3:29,73 min (52,60+52,57+52,20+52,36)
2. Martiňs Dukurs (Lot. ) 3:29,80 (52,32+52,59+52,28+52,61)
3. Alexander Tretiakov (Rus. ) 3:30,75 (52,70+53,05+52,30+52,70)
4. Tomass Dukurs (Lot. ) 3:31,13 (52,94+52,88+52,62+52,69)
5. Zach Lund (USA) 3:31,27 (53,04+52,85+52,57+52,81)
6. Kristan Bromley (GBR) 3:31,30 (52,91+52,89+52,70+52,80)
7. Frank Rommel (Nem. ) 3:31,40 (52,90+53,25+52,55+52,70)
8. Matthias Guggenberger (Rak. ) 3:31,81 (52,75+53,02+53,03+53,01)
9. Jeff Pain (Kan. ) 3:31,86 (53,03+53,18+53,00+52,65)
10. Sandro Stielicke (Nem. ) 3:32,08 (53,18+53,24+52,64+53,02)
 

Vyberte región