Slováci získlali v 3xC2 striebo, zlato putuje Francúzom

Vodné športy 11.09.2011 60 Celý región
Slováci získlali v 3xC2 striebo, zlato putuje Francúzom

ČUNOVO 11. septembra (WEBNOVINY) - Reprezentanti Francúzska v zostave Gauthier Klausss - Matthieu Peche, Pierre Labarelle - Nicolas Peschier, Fabien Lefévre - Denis Gargaud Chanut obhájili na svetovom šampionáte vo vodnom slalome v Čunove titul v ...

Macová postupuje do finále C1 žien

Vodné športy 11.09.2011 61 Celý región
Macová postupuje do finále C1 žien

ČUNOVO 11. septembra (WEBNOVINY) - Slovensko bude mať zastúpenie na majstrovstvách sveta vo vodnom slalome v Čunove aj v ženskej kategórii C1. V semifinále dosiahla Katarína Macová siedmy najlepší čas a postúpila do bojov o cenné kovy. Víťazkou s ...

Beňuš nečakaným kráľom slovenských singlistov

Vodné športy 11.09.2011 64 Celý región
Beňuš nečakaným kráľom slovenských singlistov

ČUNOVO 11. septembra (WEBNOVINY) - Slovensko sa na 34. majstrovstvách sveta vo vodnom slalome v Areáli vodných športov Divoká voda v Čunove dočkalo ďalšej medaily. V C1 mužov sa o to zaslúžil najmladší z tria domácich reprezentantov 23-ročný Mate ...

Slovenskí kajakári nezískali miestenku na olympiádu

Vodné športy 11.09.2011 70 Celý región
Slovenskí kajakári nezískali miestenku na olympiádu

Oficiálne výsledky semifinále K1 muži: 1. Boris Neveu (Fr.) 95,40 (0)2. Peter Kauzer (Slovin.) 95,84 (0)3. Alexander Grimm (Nem.) 96,04 (0)4. Jiří Prskavec (ČR) 96,83 (0)5. Daniele Molmenti (Tal.) 98,00 (0)6. Simon Brus (Slovin.) 98,47 (0)7. Mate ...

Beňuš a Martikán sa dostali do finále

Vodné športy 11.09.2011 65 Celý región
Beňuš a Martikán sa dostali do finále

Neoficiálne výsledky semifinále C1 mužov: 1. Stanislav Ježek (ČR) 100,60 (0)2. Jan Benzien (Nem.) 102,28 (0)3. Matej Beňuš (SR) 103,84 (2)4. Michal Martikán (SR) 104,36 (0)5. Sideris Tasiadis (Nem.) 104,41 (0)6. Nico Bettge (Nem.) 104,44 (0)7. An ...

Martikán bol v prvom kvalifikačnom kole najrýchlejší

Vodné športy 10.09.2011 71 Celý región
Martikán bol v prvom kvalifikačnom kole najrýchlejší

Neoficiálne výsledky 1. kola kvalifikácie C1 mužov: 1. Michal Martikán (SR) 92,93 (0)2. Sideris Tasiadis (Nem.) 93,74 (0)3. Matej Beňuš 93,98 (0)4. Stanislav Ježek (ČR) 94,00 (0)5. Denis Gargaud Chanut (Fr.) 95,48 (0)6. Tomáš Indruch (ČR) 96,37 ( ...

Jana Dukátová má striebro

Vodné športy 10.09.2011 65 Celý región
Jana Dukátová má striebro

Neoficiálne výsledky finále K1 žien: 1. Corinna Kuhnleová (Rak.) 110,05 (2)2. Jana Dukátová (SR) 113,33 (0)3. Maialen Chourrautová (Šp.) 113,58 (0)4. Emilie Ferová (Fr.) 113,95 (4)5. Fiona Pennieová (V.Brit.) 114,10 (0)6. Violetta Oblingerová-Pet ...

Hochschornerovci majú titul a balia kufre na olympiádu

Vodné športy 10.09.2011 68 Celý región
Hochschornerovci majú titul a balia kufre na olympiádu

Neoficiálne výsledky finále C2 mužov: 1. Pavol Hochschorner, Peter Hochschorner (SR) 106,76 (0)2. Fabien Lefévre, Denis Gargaud Chanut (Fr.) 107,49 (0)3. Ladislav Škantár, Peter Škantár (SR) 109,86 (2)4. David Florence, Richard Hounslow (V.Brit.) ...

Všetky slovenské deblovky sú vo finále

Vodné športy 10.09.2011 69 Celý región
Všetky slovenské deblovky sú vo finále

Oficiálne výsledky semifinále C2: 1. Fabien Lefévre, Denis Gargaud Chanut (Fr.) 111,71 (2 trestné sekundy)2. Tomáš Kučera, Ján Bátik (SR) 112,77 (0)3. Michail Kuznecov, Dmitrij Larionov (Rus.) 113,18 (0)4. Pavol Hochschorner, Peter Hochschorner ( ...

Stopercentný zásah slovenských kajakárok, sú vo finále

Vodné športy 10.09.2011 59 Celý región
Stopercentný zásah slovenských kajakárok, sú vo finále

Oficiálne výsledky semifinále K1 žien: 1. Emilie Ferová (Fr.) 113,34 (2)2. Violetta Oblingerová-Petersová (Rak.) 115,00 (0)3. Jana Dukátová (SR) 115,57 (2)4. Maialen Chourrautová (Šp.) 115,75 (2)5. Dana Mann-Beňušová (SR) 116,27 (0)6. Corinna Kuh ...

Vyberte región